Sneaky DSM   Model 2016

Jeśli chciałbyś wejść w świat strumieniowania, Linn Sneaky DSM jest idealnym produktem na początek dla każdego melomana. Zaprojektowany aby uzyskać najlepszą jakość z każdego domowego źródła, Sneaky DSM daje Tobie wyjątkowe możliwości w pięknej i kompaktowej formie. Podłącz do sieci domowej, podepnij kolumny i zacznij delektować się wysokiej jakości dźwiękiem.

Łączy Cię ze światem
Nasza technologia Songcast upraszcza sposób w jaki możesz słuchać muzyki w domu, oferując dostęp do muzyki z bliblioteki Apple iTunes, Spotify, YouTube, Deezer, Last.fm oraz innych serwisów strumieniowych audio oraz video. Odejdź od komputera i usiądź wygodnie na sofie.

Sneaky DSM działa również świetnie z Apple AirPlay – umożliwiając bezprzewodowe przesłanie dźwięku z iPada lub iPhone do systemu i odtworzenie wszystkiego na prawdziwym systemie muzycznym w słynnej linnowskiej jakości dźwięku. Muzyka nigdy nie brzmiała tak dobrze.

Linn daje Tobie kontrolę
Przeglądaj okładki, twórz playlisty i kontroluj swoją muzykę z urządzenia które już masz. Bez względu na to, czy masz iPada, iPhone, iPod Touch, smartphone lub tablet z Androidem, komputer Apple lub PC, czy też wolisz tradycyjnego pilota, każdy znajdzie swoje ulubione rozwiązanie do sterowania. Linn daje Tobie swobodę wyboru.

Muzyka w każdym zakamarku domu
Zaletą domowej sieci komputerowej jest możliwość zbudowania systemu multiroom. Zaczynając od jednego systemu w salonie możemy następnie, w dowolnym czasie, rozbudować domowy system o kolejne pomieszczenia. System działa tak, że każdy może słuchać wybranej muzyki niezależnie w każdym pokoju. Można też łączyć pokoje i słuchać tego samego bez żadnych opóźnień np. w całym domu. Wszystko co podłączysz do Sneakiego DSM – analogowo lub cyfrowo, może zostać wysłane do innego DS’a.

Co nas czeka w środku?
Z sześcioma wejściami dla zewnętrznych źródeł Linn Sneaky DSM ma możliwość obsłużenia wszystkiego, co moglibyśmy wymagać we współczesnym domu. Regulowane wyjście RCA pozwala na podłączenie aktywnego subwoofera, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wbudowana 4-kanałowa końcówka mocy może zostać ustawiona w zależności od posiadanych kolumn. Oferuje ona 2x 33W na kanał napędzenia pary kolumn lub tryb bi-amp, 4x 33W na kanał do napędzenia kolumn w trybie bi-ampingu. Ta druga opcja znajdzie zastosowanie z naszymi kolumnami, które są do takiego podłączenia przygotowane fabrycznie. Aby ułatwić podłączenie i zmniejszyć do zera możliwość złego podłączenia kabli, w Sneakym DSM zastosowano wyjścia głośnikowe w standardzie Neutrik Speakon, zapewniają trwałe i bezpieczne podłączenie wszystkich kolumn.Dostępny w salonach:

Cena: 1 950 GBP
Sneaky DSM

 • Odtwarzacz strumieniowy Linn DSM
 • Tuner radia internetowego - dostęp do muzyki z całego świata
 • Dostęp do serwisu Tidal, oferującego bezstratny streaming muzyki
 • Odtwarzanie muzyki z dowolnego komputera dzięki funkcji Songcast
 • Bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z urządzeń Apple - AirPlay
 • Wbudowana optymalizacja akustyki SPACE
 • 6 wejść dla zewnętrznych źródeł, w tym HDMI
 • Wbudowany wzmacniacz 2x 30W lub 4x 30W (bi-amp)
 • Możliwość integracji z systemami kina domowego
 • Pełna aluminiowa obudowa - biała, czarna lub srebrna
 • Zaawansowany zasilacz 5. generacji Linn Dynamik


Specyfikacja

Kompatybilne formaty plików:
kompresji bezstratnej - FLAC, ALAC
kompresji stratnej - MP3, WMA, OGG
nieskompresowane - WAV, AIFF
Obsługa plików do 192 kHz / 24 bit

Wejścia audio:
1x Analogowe RCA (cztery pary)
1x Cyfrowe elektryczne (Coaxial)
1x Cyfrowe optyczne (Toslink)
3x HDMI (w tym DSD PCM)

Wyjścia audio:
1x Analogowe RCA (para)
1x HDMI audio + video
2x Wyjścia głośnikowe (Neutrik Speakon)

Wymiary urządzenia:
Szerokość: 350 mm
Głębokość: 215 mm
Wysokość: 54,5 mm
Waga: 2,3 kg

Dodatkowe informacje:
POBIERZ