Majik DSM   Model 2019

Jedno, eleganckie urządzenie, łączące odtwarzacz strumieniowy Linn DS, przedwzmacniacz, DAC oraz końcówki mocy w technologii Chakra. Wszystko uzupełnione nowym zasilaczem Linn Dynamik.

Kierując się naszą ulubioną maksymą Einsteina „Wszystko powinno być tak proste jak to możliwe, tylko nie prostsze”, stworzyliśmy urządzenie bardzo przyjazne dla użytkownika oraz łatwe w obsłudze. Tak naprawdę, to co nas najbardziej kręci, to wcale nie skomplikowana technika, a muzyka dostępna jak nigdy i nasze płyty odkrywające przed nami kolejne muzyczne tajemnice. Majik DSM to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika muzyki.

Odtwarzacz DS
Odtwarzacz strumieniowy Linn DS jest obecnie najlepszym wyborem dla melomana i audiofila. Płyty odtworzone na DS-ie brzmią lepiej niż z kompaktu, a obsługa jest bajecznie prosta i przyjemna. Podobnie jak w naszych niezależnych odtwarzaczach strumieniowych zyskujemy również możliwość odtwarzania plików w wysokiej rozdzielczości.

Dzięki przemyślanej budowie oraz nowoczesnej technologii, odtwarzacze DS zrywają z ograniczeniami technicznymi płyt CD. Linn DS to możliwość rozbudowy urządzenia, zwiększenia funkcjonalności oraz dalszej poprawy brzmienia poprzez proste aktualizacje oprogramowania wewnętrznego.

Przedwzmacniacz
Stereofoniczny przedwzmacniacz pomoże nam poradzić sobie z wbudowaną końcówką mocy, jak również z zewnętrznymi źródłami. Do Majik’a DSM możemy podłączyć aż 15 źródłeł (5 analogowych oraz 10 cyfrowych). Dodając do tego wbudowany odtwarzacz DS, jest trochę źródeł do obsługi, dlatego regulacją głośności zajmuje się precyzyjna drabinka rezystorowa znana z naszych dzielonych konstrukcji. Dla miłośników słuchawek dodaliśmy również wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy z wyjściem na przednim panelu.

Wejścia HDMI 2.0 umożliwiają podłączenie nowoczesnych źródeł audio/video, takich jak tuner telewizji satelitarnej, konsola do gier lub odtwarzacz Blu-Ray Ultra HD. Jakość przetworników oraz układów audio użytych w Majiku DSM gwaratuje, że możemy poprawić jakość z każdego źródła.

Phono-stage MM
Dedykowany dla naszych gramofonów Linn Sondek LP12, sprawdzi się również z wieloma innymi modelami. Jeśli Państwa gramofon wyposażony jest we wkładkę z ruchomą cewką (MC), istnieje możliwość dokupienia modułu Majik MC Phono. To doskonały phono-stage. Kto zna się lepiej na gramofonach niż Linn?

Końcówka mocy
Końcówka mocy w Majik’u DSM to dobrze znana dwukanałowa 100W Chakra. Bez problemów poradzi sobie z większością kolumn, również z tymi, które są „wyzwaniem” dla wielu droższych wzmacniaczy innych firm. Prawdziwa szkocka moc - nie oszczędzamy na zasilaczach.Dostępny w salonach:

Cena: 13 900 PLN
Majik DSM

 • Odtwarzacz strumieniowy Linn DSM
 • Tuner radia internetowego - dostęp do muzyki z całego świata
 • Dostęp do serwisu Tidal, oferującego bezstratny streaming muzyki
 • Odtwarzanie muzyki z dowolnego komputera dzięki funkcji Songcast
 • Bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z urządzeń Apple - AirPlay
 • Wbudowana optymalizacja akustyki SPACE
 • 15 wejść dla zewnętrznych źródeł, w tym HDMI 2.0
 • Przedwzmacniacz z analogową regulacją głośności
 • Przedwzmacniacz gramofonowy MM (opcjonalnie MC)
 • Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy
 • Wbudowany wzmacniacz 2x 100W w technologii Chakra
 • Wyjścia regulowane i stałopoziomowe RCA - dwa komplety
 • Możliwość integracji z systemami kina domowego
 • Pełna aluminiowa obudowa - czarna lub srebrna
 • Zaawansowany zasilacz 5. generacji Linn Dynamik


Specyfikacja

Kompatybilne formaty plików:
kompresji bezstratnej - FLAC, ALAC
kompresji stratnej - MP3, WMA, OGG
nieskompresowane - WAV, AIFF
Obsługa plików do 192 kHz / 24 bit

Wejścia audio:
4x Analogowe RCA (cztery pary)
3x Cyfrowe elektryczne (Coaxial)
3x Cyfrowe optyczne (Toslink)
1x Mini-Jack na przednim panelu
4x HDMI (w tym DSD PCM)

Wyjścia audio:
2x Analogowe RCA (dwie pary)
1x Cyfrowe elektryczne (Coaxial)
1x Cyfrowe optyczne (Toslink)
1x Mini-Jack na przednim panelu
1x HDMI audio + video
2x Exakt Link
2x Wyjścia głośnikowe (dwie pary)

Wymiary urządzenia:
Szerokość: 380 mm
Głębokość: 355 mm
Wysokość: 91 mm
Waga: 5,4 kg

Dodatkowe informacje:
POBIERZ